Kars

23 Eyl 2019 - 24 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kars şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Karabağ Otel, Kar's Otel - Special Class ve Kars-I Sirin Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kars konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kars otelleri

en düşük 291 TL
en düşük 575 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 227 TL ile Ağustos ayıdır. Kars şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 312 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 234 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 256 TL tutarından %9 daha azdır.
Kars şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,2°C/50,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 16,7°C/62,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,9°C/21,4°F sıcaklığa sahiptir.
Kars (KSY) (4,61 km), Kars şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın

Kars ve çevresi