Multan

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Multan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ramada by Wyndham Multan, Sheza Inn ve Hotel One Multan Lalazaar yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Multan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Multan otelleri

en düşük 298 TL
en düşük 486 TL

Yolcular Multan için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Gurme Seyahatseverler
9,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
9,8
Ruh Dinginliği Arayanlar
Üye değerlendirmeleri (20)
Mohammad Arshad Qazi
Mohammad Arshad QaziIslamabad, Pakistan
10.07.2014

Nice place for economical and Hosri things. Do not forget to visit Dargah Sharif

Tayyab Gohar
Tayyab GoharMultan
6.01.2017

cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Ayaz Kaif
Ayaz KaifMultan
6.01.2017

Multan is a very old and historical city. It has passed through many vicissitudes of fortune in its long and chequered history but has always been acknowledged as a place of great culture and civilization and has grown from strength to strength to occupy, as it does today, a very distinguished and honorable position among the cities of Pakistan. 200-BC:The earliest history of multan fades away in the mists of mystery and mythology. Most of the historians, however agree that multan beyond any doubt, is the same Maii-us-than which was conquered by Alexander who faced here tremendous resistance. He was fatally wounded while fighting to capture the citadel. For the first time his sacred shield, which he had taken from the temple of Illion, Athena, and which he used always to be carried before him in all his battles, rolled in dust while he fell unconscious on the ground with blood gushing out from his wounds. But that was the scene which inspired the Macedonians and seeing their king in that state they launched a lightening attack and captured the citadel without any further harm to Alexander. Alexander, however, never recovered fully well after this battle and died, on his way back, at Babylon.

M Saeed Nasir
M Saeed Nasir
26.09.2019

I love it..the best is to explore its historical buildings..!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 226 TL ile Temmuz ayıdır. Multan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 655 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 392 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 311 TL tutarından %20 daha fazladır.
Multan şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,6°C/76,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 40,5°C/104,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 5,4°C/41,7°F sıcaklığa sahiptir.
Multan (MUX) (5,00 km), Multan şehrine en yakın havaalanıdır.

Pakistan seyahati planlayın