Lahor

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lahor şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Heritage Luxury Suites, The Nishat Hotel Johar Town ve Rose Palace Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lahor konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lahor otelleri

en düşük 226 TL
en düşük 324 TL
en düşük 596 TL

Yolcular Lahor için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
9,5
Tarih Meraklıları
8,1
Ailece Seyahat Edenler
6,2
Maceraperest Yolcular
6,0
Ruh Dinginliği Arayanlar
Üye değerlendirmeleri (108)
Syed Muhammad Umair  Azhar Zaidi
Syed Muhammad Umair Azhar Zaidi
11.03.2019

Beautiful city of Lahore is full of heritage, art and culture. You will find so many crafted buildings from Mughals and British era. It is an amazing place for spirituality too. Shrine of Data Ganj Baksh is considered one of the most peaceful place to be in Lahore. it's a must visit place.

Zameen For You
Zameen For YouLahor
14.01.2019

The Second biggest city according to the population. Famous for food, Shopping, Tourism & Historical places.

Humzah Tarek
Humzah TarekLahor
13.11.2017

Often described as City of Gardens.Has all the historical places to explore from Mughal era (16th-19th century AD).People just love food,it has a very famous Food Street.It also happens to have cafes to hangout and malls for shopping.People are warm welcoming and loves to go out.It has a very rich cultural life.Punjabi are in majority & societal norms are conservative.It also boasts world's 2nd largest cricket stadium.

Fahad Bukhari
Fahad BukhariResü'l-Hayme
12.06.2016

Lahore. The name speaks volumes for its rich cultural and culinary history. A centuries old Centre of Mughal Civilizations and now the Heart of Pakistan has everything to offer to a tourist. You want to see historical forts, traditional bazaars of Anarkali or to enjoy mouthwatering Food 24/7 at The Food Street, Lahore will never disappoint. It's a bearing heart which never sleeps. A must see city once in a lifetime.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 256 TL ile Eylül ayıdır. Lahor şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 566 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 392 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 428 TL tutarından %9 daha azdır.
Lahor şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,0°C/78,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 38,8°C/101,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 7,9°C/46,2°F sıcaklığa sahiptir.
Lahor (LHE) (6,47 km), Lahor şehrine en yakın havaalanıdır.

Pakistan seyahati planlayın