Bahavalpur

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bahavalpur şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bahawalpur Lodges, Motel paradiseinn ve Arabian Lodges yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bahavalpur konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Bahavalpur için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (3)
Muhammad Imran
Muhammad ImranBahavalpur
26.06.2012

yeppppp................

Nayab Siddiqui
Nayab Siddiquiİslamabad
17.03.2012

Saleem Raza
Saleem RazaCagliari
3.10.2012

SSS

Bahavalpur şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 204 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 143 TL ile Aralık ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 231 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 184 TL tutarından %-25 TL daha düşüktür.

Pakistan seyahati planlayın