Stavanger

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Stavanger şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Clarion Hotel Air, Clarion Collection Hotel Skagen Brygge ve Clarion Hotel Energy yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Stavanger konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Stavanger otelleri

en düşük 802 TL
en düşük 1.047 TL
en düşük 4.404 TL

Yolcular Stavanger için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
8,4
Outdoor Meraklıları
7,9
Ailece Seyahat Edenler
7,1
Modayı Belirleyenler
7,1
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (25)
Daniel Ugas
Daniel Ugas
13.02.2017

A colorful town from western Norway. Expensive, yet charming and welcoming. This is the ideal hub to get to famous Norwegian landmarks Preikestolen and Kjeragbolten.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
20.08.2014

Nice small city with a deep water port, no tendering necessary. The petroleum industry has made this town what it is. Has some areas with old wooden buildings, now housing. Nice shopping area (except on Sundays), free WiFi at the tourist office.

Brittany Kamerschen
Brittany Kamerschen
13.02.2017

If you enjoy eating fresh caught salmon, picking wild berries, and hiking to hidden waterfalls then Stavanger, Norway should be your next destination. In town you can follow the cobblestone paths to warm wooden taverns that serve local and European spirits. Most places have a crackling fireplace. If you visit Stavanger during the summer months of July and August, you can sit at the dock and experience the Nordic breeze. It is never too hot, but if you need to quench your thirst, try a glass of their famous "Eventyrin" translated to Fairytale wine. You will feel the "happily ever after" in this Nordic land, and you will have your own fairytale to share after visiting Stavanger.

Viviane  Costa
Viviane Costa
30.07.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 708 TL ile Mart ayıdır. Stavanger şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 964 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 716 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 789 TL tutarından %10 daha azdır.
Stavanger şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,1°C/48,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 18,1°C/64,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 0,4°C/32,7°F sıcaklığa sahiptir.
Stavanger (SVG) (11,52 km), Stavanger şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Haugesund (54,90 km)

Norveç seyahati planlayın