Geiranger

4 Mar 2020 - 5 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Geiranger şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Overvoll Farm, Solfjord B&B ve Grande Fjord Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Geiranger konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Geiranger otelleri

en düşük 943 TL
en düşük 1.747 TL

Yolcular Geiranger için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
7,9
Ailece Seyahat Edenler
6,0
Lüks Seyahatçiler
6,0
Gezginler
6,0
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (17)
Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
6.11.2017

An absolute beautiful small town in the middle of the fjords. While overrun by tourists, this is still a wonderful destination to see.

Domna Gordon
Domna GordonMiami
26.10.2012

Absolutely beautiful! We did a bicycle excursion down a mountain vista. It was all downhill so no need to worry about bicycling effort being required. Magnificent views

Mikael Lindh
Mikael LindhVedevåg
6.01.2017

Was there when i was a kid. I dont remeber all but i remember that it´s was very pretty. MICCE

Elvira Vanag
Elvira VanagPhiladelphia
6.01.2017

We stayed in Geiranger for two nights. The location is spectacular – at the end of Geiranger Fjord, sloped on a base of a mountain. It offers incredible panoramic view of the fjord and the mountains. There are great hikes around Geiranger. Unfortunately, we weren’t able go hiking, as it was raining before we got there, during the night and again in the morning. We ended up doing a day trip to Runde island. The road out of Geiranger takes you through so called Eagle Road – steep zigzagging road up the mountain, with turns so sharp that our GPS was so confused and was re-calculating directions at every turn. Almost at the top of the Eagle Road there is a great viewing platform – you get a perfect view of Geiranger and the Fjord.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 613 TL ile Kasım ayıdır. Geiranger şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.146 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 971 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 924 TL tutarından %4 daha fazladır.
Geiranger şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,6°C/34,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 19,7°C/67,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -0,9°C/30,4°F sıcaklığa sahiptir.
Orsta/Volda Hovden (HOV) (55,69 km), Geiranger şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Sandane (64,72 km) Molde Aro (72,24 km)

Norveç seyahati planlayın