Lagos

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lagos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Blowfish Hotel, Oakwood Park Hotels ve Park Inn by Radisson, Lagos Victoria Island yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lagos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lagos otelleri

en düşük 369 TL
en düşük 700 TL
en düşük 1.166 TL

Yolcular Lagos için ne diyor?

9,8
Gece Hayatı Severler
9,8
Gurme Seyahatseverler
8,3
İş İçin Seyahat Edenler
8,3
Ailece Seyahat Edenler
8,2
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (38)
James  Wusu
James Wusu
28.01.2019

Lagos, Nijerya'daki en kalabalık eyalettir. 30 milyona yakın insan. İşletmeler orada büyüyor ve birçok yabancı iş için Lagos'ta olmayı seviyor. Bununla birlikte, elektrik Nijerya'da bir bütün olarak büyük bir zorluktur, devam etmenize yardımcı olacak başka alternatifler de vardır. Lagos'ta olmayı seveceksiniz!

Orakle  Obarotimi
Orakle Obarotimi
3.09.2019

You will need local intel and a lagoshian friend can not be stressed enough cos they have insiders knowledge..... Rocking city dude

Edi Tarigan
Edi TariganLagos
15.07.2017

Lagos, the city of crowd, un-organized, hot and unique things. It is always a bit of challenge to live here. Most foreign people are coming here not for vacation, but more for works. CNN consider this city as the top city that makes expats suffer. Come and work there to experience it yourself.

Alex Ngoh
Alex Ngoh
6.01.2017

Travel there for work purposes. Travel is a hassle as roads are bad and the traffic is heavy. People there are friendly and nice though.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 8 TL ile Temmuz ayıdır. Lagos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 602 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 489 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 427 TL tutarından %12 daha fazladır.
Lagos şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 25,5°C/77,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Mart olup, ortalama 32,0°C/89,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 20,0°C/68,0°F sıcaklığa sahiptir.
Lagos (LOS) (16,94 km), Lagos şehrine en yakın havaalanıdır.

Nijerya seyahati planlayın