Nagazaki

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nagazaki şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Forza Nagasaki, Luke Plaza Hotel ve Ambiera Doza yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nagazaki konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nagazaki otelleri

en düşük 573 TL
en düşük 920 TL

Yolcular Nagazaki için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,3
Gezginler
6,8
Ailece Seyahat Edenler
6,7
Öğrenciler
Üye değerlendirmeleri (7)
Matthew Crompton
Matthew CromptonSidney
6.01.2017

Nagazaki sakinleri bazen biraz garip hissetmek zorundadır. Öncelikle 1945’teki 2. atom bombasının yıkımına maruz kaldığı için (mağdurların kadınları, çocukları ve yaşlıları), şehir komşusu Hiroşima’nın bu sefilinde bile gölgede kaldı. Buradaki denizciler, Japonya’nın en güzel ve sakin kentlerinden biri olan bir şehirde yaşarken rahatlayabilirler. Kyushu adasının batı ucundaki güzel bir limanın uzun parmağında yer alan şehir, görülmesi gereken yerlere sahip değil, fakat limanın ağzına bakan Glover Gardens turu oldukça hoş ve Nagasaki’nin Japonya’nın dış dünyaya açılan kapısı olarak gösterdiği tarihin genel görünümü, adaların geri kalanının daha geniş bir dünyaya sıkıca kapatıldığı yüzyıllar boyunca. Bu yerde bir günden fazla zaman harcamak için pek fazla neden yok, ancak vaktiniz varsa bir mola vermeye değer.

Harold
HaroldBrooklyn
12.04.2015

Nagasaki is off the beaten path for most Western tourists. Though it certainly doesn't rival Japan's top tourist cities (Tokyo, Kyoto, Nikko, Hiroshima, Nara, Kurashiki, etc.) it offers an interesting mix of unusual historical sights and religious monuments. The atomic bomb memorial sights and Gunkanjima (Hashima) are the highlights but Nagasaki also has a number of mildly interesting temples, churches, and historical industrial / trade-related sights. A nice place for a long weekend. Be sure to try Chanpon noodles and plan ahead and book Gunkanjima.

Koji Kawano
Koji KawanoSan Francisco
6.01.2017

Nice city on Kyushu island of Japan. I had a day trip when I was staying in Unzen, about 2.5-hour drive. Wish I had more time.

DGDoyle
DGDoyleSan Francisco
6.01.2017

I lived and traveled in Japan, and thought this was the most beautiful city I saw. I highly recommend taking a ferry to outlying islands. Nagasaki was the international gateway to Japan for centuries, and huntress is refereed in its comparatively diverse culture.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 362 TL ile Eylül ayıdır. Nagazaki şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 588 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 422 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 474 TL tutarından %12 daha azdır.
Nagazaki şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,9°C/67,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 31,7°C/89,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 3,7°C/38,7°F sıcaklığa sahiptir.
Nagasaki (NGS) (18,36 km), Nagazaki şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Amakusa Havaalanı (39,72 km) Saga (59,38 km)

Japonya seyahati planlayın