Caen

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Caen şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hôtel François d'O, Le Mémorial appartement-Caen Apparthotel ve Sphinx Résidences - Tempologis Mémorial yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Caen konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Caen otelleri

en düşük 433 TL
en düşük 576 TL
en düşük 749 TL

Yolcular Caen için ne diyor?

9,8
Öğrenciler
9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Lüks Seyahatçiler
9,8
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (9)
Douglas H
Douglas HCaen
29.10.2014

Great city if you have time. But do visit the extraordinary "Memorial" museum which is a huge museum about war, not just World War II. Allow three hours.

Johannes Ek
Johannes EkSkurup
8.01.2013

The city of Caen was a cozy town with a history very coated with the actions of The Second World War. The people around were relaxed and even though they didnt understand a word English they wanted to help you and had patience.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
6.01.2017

We went to this city mainly to visit the Normandy Museum - which was excellent. This was a key site in the Battle of Normandy and only fitting that they erected a Peace Memorial and this museum to commemorate the conflict.

Karen Morse
Karen MorseKentisbury
30.08.2011

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 339 TL ile Temmuz ayıdır. Caen şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 677 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 459 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 465 TL tutarından %1 daha azdır.
Caen şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,5°C/54,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 23,5°C/74,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama 2,7°C/36,9°F sıcaklığa sahiptir.
Caen (CFR) (5,72 km), Caen şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Deauville St. Gatien (43,66 km)

Fransa seyahati planlayın