Kopenhag

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kopenhag şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında First Hotel Kong Frederik, Zleep Hotel Copenhagen City ve Comfort Hotel Vesterbro yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kopenhag konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kopenhag otelleri

en düşük 749 TL
en düşük 900 TL
en düşük 1.800 TL

Yolcular Kopenhag için ne diyor?

9,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,6
Gurme Seyahatseverler
8,6
Tarih Meraklıları
8,2
Outdoor Meraklıları
7,8
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (223)
Hailey  Raschke
Hailey Raschke
11.01.2019

Best country I’ve ever been to in Europe. I’ve been all over but this is the prettiest, safest, cleanest, loveliest city. I want to move here so badly.

TS C
TS C
9.01.2019

I loved being able to bike everywhere. Wish we had the same infrastructure in the US.

Elena Bernal González
Elena Bernal González
30.12.2018

Lo mejor son los paisajes. Es un país de moda pero no está masificado, se puede hacer picnic en un parque o tomar una cerveza artesana en un bar de estudiantes o en Christiania, y por supuesto, desplazarse en bicicleta. Tiene muchísima magia!

Francesco Mastrangelo
Francesco Mastrangelo
25.11.2018

Città bellissima e piena di vita! Da visitare a piedi per ammirare ogni angolo della sua bellezza. Ottima nightlife per i più giovani. Non è necessario cambiare la moneta in quanto anche il più piccolo ambulante consente i pagamenti elettronici. Unica nota stonata: è carissima!

SSS

Kopenhag şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 735 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 735 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 989 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 735 TL tutarından %-34 TL daha düşüktür.

Danimarka seyahati planlayın