Aalborg

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Aalborg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Milling Hotel Gestus, Hotel Jomfru Ane ve First Hotel Aalborg yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Aalborg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Aalborg otelleri

en düşük 679 TL
en düşük 649 TL

Yolcular Aalborg için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,8
Gece Hayatı Severler
9,6
Ailece Seyahat Edenler
7,5
İş İçin Seyahat Edenler
7,4
Ruh Dinginliği Arayanlar
Üye değerlendirmeleri (11)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
3.10.2015

This is the fourth largest city in Denmark but has not really seen a large tourist invasion. The port is being updated and was nice because we docked right next to the action. The city is very pedestrian friendly with lots of shops and restaurants.

Ryan @ OnyxHotels
Ryan @ OnyxHotelsAustin
9.08.2014

This was a great place to spend the summer back in the day. I had a wonderful time on the beaches. Although it was not very warm, and the water was freezing, I still managed to get quite a sunburn.

Cobe Lai
Cobe LaiHong Kong
6.01.2017

I spent half a year in this city a few years ago. Aalborg is a splendid and compact city with comprehensive transportation network, you can easy access to any tourist spots that interests you.

Vasileios Theodosiadis
Vasileios TheodosiadisKandiye
6.01.2017

Aalborg is not a densely- populated city. There is no traffic jam and you can go from the one side to the other very fast. It's a picturesque place with some of the characteristics of Scandinavia.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 452 TL ile Eylül ayıdır. Aalborg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 694 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 664 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 591 TL tutarından %11 daha fazladır.
Aalborg şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,7°C/47,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,5°C/70,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -1,3°C/29,7°F sıcaklığa sahiptir.
Aalborg (AAL) (8,24 km), Aalborg şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Læsø (66,14 km)

Danimarka seyahati planlayın