Suzhou

14 Ara 2019 - 15 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Suzhou şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Jinjiang Inn (Wujiang Zhongshan North Road Pedestrian Street), Garden Hotel Suzhou ve Ascott Midtown Suzhou yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Suzhou konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Suzhou otelleri

en düşük 932 TL

Yolcular Suzhou için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
8,9
Maceraperest Yolcular
8,4
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,2
Tarih Meraklıları
8,0
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (64)
Make Molins
Make MolinsBarselona
5.12.2017

If you are in Shanghai, Suzhou might be a good experience for a day trip. Specially recommended to go in spring, as there are lots of flowers in some of the venues.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
1.03.2017

Suzhou is an ancient water city, west of Shanghai. I booked a half day tour on Chirstmas Day and I was the only person on the tour so I got a private tour guide and a driver. I loved the old narrow water ways and architecture of this old water city.

judge zhao
judge zhaoSuzhou
8.10.2015

It's my house with my living. I like some of flowers round my staying for a long time. Then there is fresh air making human healthy. It's all.

Matthew Crompton
Matthew CromptonSidney
6.01.2017

About 100km west of Shanghai, Suzhou is home to some of the very finest examples of what this country does best: traditional garden architecture. There are a number of truly spectacular private gardens that can be visited here, but nothing beats the 'Humble Administrators Garden', which is absolutely outstanding. The areas of the Old City, with their canals and traditional houses, are pleasantly atmospheric, and there are a number of great places to stay here if you want to make it more than a daytrip from Shanghai or Hangzhou.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 364 TL ile Temmuz ayıdır. Suzhou şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 795 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 348 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 519 TL tutarından %49 daha azdır.
Suzhou şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 7,2°C/44,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 32,4°C/90,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 1,1°C/34,0°F sıcaklığa sahiptir.
Suzhou (SZV) (4,56 km), Suzhou şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Wuxi (40,62 km) Şanghay Hongqiao (71,95 km)

Çin seyahati planlayın