Lianyungang

21 Ara 2019 - 22 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lianyungang şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Orange Hotel Select (Lianyungang Tianranju), Superior Hotel (Lianyungang Tongguan Road Suning Square) ve Cang Wu Fenghuang Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lianyungang konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lianyungang otelleri

en düşük 166 TL
en düşük 224 TL
en düşük 360 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 132 TL ile Nisan ayıdır. Lianyungang şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 643 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 147 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 196 TL tutarından %32 daha azdır.
Lianyungang şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 2,8°C/37,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 28,6°C/83,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,5°C/25,7°F sıcaklığa sahiptir.
Lianyungang (LYG) (8,54 km), Lianyungang şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın