Chifeng

20 Haz 2019 - 21 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Chifeng şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Shengzun International Hotel, Runda Hotel ve 168 Theme Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Chifeng konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Chifeng otelleri

en düşük 99 TL
en düşük 118 TL
en düşük 243 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 110 TL ile Haziran ayıdır. Chifeng şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 214 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 118 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 136 TL tutarından %14 daha azdır.
Chifeng şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,2°C/70,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,3°C/84,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -16,8°C/1,8°F sıcaklığa sahiptir.
Chifeng (CIF) (6,43 km), Chifeng şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın