Huhhot

20 Eki 2019 - 21 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Huhhot şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mongolia Chunxue Siji Hotel, Wandai International Hotel ve Lixin International Hotel Inner Mongolia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Huhhot konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Huhhot otelleri

en düşük 167 TL
en düşük 279 TL
en düşük 443 TL

Yolcular Huhhot için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Doğa Tutkunları
9,8
Gezginler
7,0
Maceraperest Yolcular
6,0
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (5)
Ali Syed
Ali SyedCidde
1.02.2014

Gateway to Chinese side of Mongolia. City with full infrastructure in terms of shopping malls, MacDonalds, IMAX, etc. The Muslim Quarter is interesting with a 250 yr old mosque.

Yuki Zhang
Yuki ZhangŞanghay
9.03.2013

it's a very small city, poor, windy, sandy in winter. if u take a taxi, 3 euro would allow u drive through it. the impressive stuff are gathered in south, the old town.there's not much cultural trace left in the old town's everyday life, just as most chinese oldtowns. there's only that much old temples u can see. transportation is a big problem. taxi has its own rules, hard to take, no subway, inner-city bus is confusing, even no proper address,yet it's seriously traffic jammed cuz the new coming middle class can afford a car(like ranger rover..BMW X5...)

ㄓㄓㄓˋㄓˋㄓˋㄓㄓˋㄓㄓˋㄓㄥㄓˋㄓㄥ至政 ㄔㄔㄔㄣㄔㄣ陳
ㄓㄓㄓˋㄓˋㄓˋㄓㄓˋㄓㄓˋㄓㄥㄓˋㄓㄥ至政 ㄔㄔㄔㄣㄔㄣ陳
12.04.2019

cheng zhang
cheng zhang
23.07.2012

This is a very beautiful place that will leave you with deep memories and wonderful memories!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 164 TL ile Ekim ayıdır. Huhhot şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 417 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 171 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 272 TL tutarından %58 daha azdır.
Huhhot şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 7,4°C/45,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,8°C/83,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -17,9°C/-0,2°F sıcaklığa sahiptir.
Hohhot (HET) (6,25 km), Huhhot şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın