Dearborn

31 Oca 2020 - 1 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dearborn şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Doubletree Suites By Hilton Hotel Detroit Downtown - Fort Shelby, Detroit Marriott At The Renaissance Center ve Atheneum Suite Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dearborn konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dearborn otelleri

en düşük 541 TL
en düşük 849 TL
en düşük 1.320 TL

Yolcular Dearborn için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (10)
Jason Planck
Jason PlanckSchenectady
28.06.2014

Dearborn is a city on outskirts of Detroit and home to the Ford automobile plant. Also home to the Henry Ford museum, Greenfield, and Automobile Hall of Fame. You will need at least 3 days to visit the area.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
6.01.2017

The main reason to go to Dearborn is the Henry Ford museum. Dearborn is the headquarters for Ford. The museum is a one of the best museums of it's type in the nation. We spent almost the entire day here with the different exhibits.

Chris
ChrisPortland
6.01.2017

Home of Ford Motor Company. Dearborn has lots of history both cultural and automotive. There are also lots of great restaurants nearby.

Barbara Southwell
Barbara SouthwellRomulus
6.01.2017

Dearborn: Lived here about 5 years or so a while back... Home of FORD!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 623 TL ile Aralık ayıdır. Dearborn şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 911 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ocak ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 709 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Dearborn şehrinde Ocak ayı için beklenen ortalama sıcaklık -3,8°C/25,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,5°C/76,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,8°C/19,8°F sıcaklığa sahiptir.
Detroit City (DET) (16,80 km), Dearborn şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Detroit Wayne County (18,27 km) Detroit Willow Run (30,99 km) Ann Arbor (48,12 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın