Sault Ste Marie

22 Eyl 2019 - 23 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sault Ste Marie şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Inn Express Sault STE Marie, Canadian Motor Hotel ve Delta Hotels Sault Ste. Marie Waterfront yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sault Ste Marie konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sault Ste Marie otelleri

en düşük 597 TL
en düşük 921 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 412 TL ile Nisan ayıdır. Sault Ste Marie şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 540 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 427 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 455 TL tutarından %6 daha azdır.
Sault Ste Marie (YAM) (13,09 km), Sault Ste Marie şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın