Dayton

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dayton şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Comfort Inn & Suites Dayton North, Hilton Garden Inn Dayton Beavercreek ve Crowne Plaza Dayton yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dayton konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dayton otelleri

en düşük 711 TL
en düşük 681 TL

Yolcular Dayton için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,6
Outdoor Meraklıları
8,3
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,3
Maceraperest Yolcular
7,9
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (24)
Christina  T
Christina T
12.08.2019

Benim için sadece iyi oldu. Burada, Orange County Güney Kaliforniya’da doğmuş ve bunu benim için yapmadı. Çok yavaş. Güzel ve yeşil. Terk edilmiş evlerin bir sürü (biraz üzgün) ama ilk ateş böceği lolimi görmeye başladım

Britany Ruby
Britany RubyDayton
16.07.2017

Dayton aşırı derecede derecelendirilmiş olabilir. Sadece Havacılığın Doğum Yeri değil, aynı zamanda bütçesini araştırmak için çok zengin bir tarihle doludur.

Amanda Mooney
Amanda MooneyTaylor
18.07.2015

Dayton is one of the coolest cities I've ever been too. I went there for a concert for this indie band from Cleveland that frequents small venues, but got the chance to explore the area a little bit before the show. The real gem here is the Oregon District, which is Dayton's little slice of bohemia. Brick paved streets, old buildings, and full of a young and artsy types. The best part is, there is absolutely no pretension here. Whether you're a local or a newcomer, everyone is super laid back and wonderful.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
14.01.2013

Stopped in Dayton as part of our tour of the major cities in Ohio (why? because we like cities). We did not get to see everything and plan on a return trip to see more of the aviation sites.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 384 TL ile Nisan ayıdır. Dayton şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 797 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 542 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 577 TL tutarından %6 daha azdır.
Dayton şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,7°C/54,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 29,6°C/85,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,9°C/21,4°F sıcaklığa sahiptir.
Dayton Uluslararası (DAY) (15,89 km), Dayton şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın