New Philadelphia

14 Ara 2019 - 15 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre New Philadelphia şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Microtel Inn and Suites North Canton, Comfort Inn Canton - Hall of Fame Hotel ve The Bertram Inn at Glenmoor yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak New Philadelphia konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı New Philadelphia otelleri

en düşük 826 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 432 TL ile Ekim ayıdır. New Philadelphia şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 689 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 576 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 584 TL tutarından %1 daha azdır.
New Philadelphia şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 0,2°C/32,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,7°C/83,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,9°C/21,4°F sıcaklığa sahiptir.
New Philadelphia (PHD) (1,19 km), New Philadelphia şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Ankang Akron/Canton Regional (47,16 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın