Darwin

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Darwin şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında H on Mitchell Apartment Hotel, Cullen Bay Resorts ve Metro Advance Apartments & Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Darwin konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Darwin otelleri

en düşük 301 TL
en düşük 473 TL
en düşük 511 TL

Yolcular Darwin için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
8,6
Ailece Seyahat Edenler
7,4
Gezginler
6,7
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (27)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.12.2016

This is the city to stay in if you are going to the Outback. We were not here long enough to take advantage of that. Nice compact city walkable from the port area, although it was very hot the day we were there. Free internet in the shopping area.

Matthew Crompton
Matthew CromptonSidney
4.10.2016

The capital of the Northern Territory, Darwin is a world away from Australia's other big cities. With a laid-back tropical feel, some gorgeous coastline, good food and decent attractions like the Botanic Gardens and MAGNT, it's a fun spot in its own right for a couple of days before you head off deeper into the Territory.

Stephen Hubbard
Stephen HubbardSidney
30.12.2015

Hot, humid, damn hot. Very casual town, with a very young transient population.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
24.10.2014

Darwin is a city which situated in Northern Territory Here got different races, different culture and many stories. Darwin have a lot of crocodiles and many countries also have Crocodile Theme Park like Malaysia. Darwin is special because they have Crcosaurus Cove.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 443 TL ile Aralık ayıdır. Darwin şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 969 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 534 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 652 TL tutarından %21 daha azdır.
Darwin şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,3°C/82,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 32,8°C/91,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 19,0°C/66,2°F sıcaklığa sahiptir.
Darwin (DRW) (6,11 km), Darwin şehrine en yakın havaalanıdır.

Avustralya seyahati planlayın