Alice Springs

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Alice Springs şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Desert Rose Inn Alice Springs, Diplomat Motel Alice Springs ve Mercure Alice Springs Resort yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Alice Springs konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Alice Springs otelleri

en düşük 455 TL
en düşük 524 TL

Yolcular Alice Springs için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
7,6
Outdoor Meraklıları
7,3
Lüks Seyahatçiler
7,3
Öğrenciler
6,4
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (17)
Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
6.11.2017

While not an exciting place to see, there are some hidden gems, and at the very least, some hotels and restaurants for your journey to and from Uluru.

Nally
NallyNew York City
6.01.2017

Located between the MacDonnell Ranges and the dry Todd River, Alice Springs is the arrival/departure point for exploring the vast Outback. The small city has a transient feel, as most people are only passing through. Expect hot days and cold nights. Everything you need can be found by walking down Todd Street.

AussieCamper Van
AussieCamper VanMelbourne
15.04.2014

This place makes you busy in attending gallery and community events, Museum of Central Australia, Desert Mob art show , olive Pink, Botanic Gardens and much more to travel and explore something new always in every visit.

Summer Wilms
Summer WilmsFremantle
6.01.2017

The surrounding country is gorgeous and offers plenty of outdoor recreation. The town itself has a great vibe. Even though it's a small place, there is no shortage of galleries, shops or restaurants. If you're looking for tours of the outback or central Australia this seems like the place to find them.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 425 TL ile Kasım ayıdır. Alice Springs şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 531 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 478 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 487 TL tutarından %1 daha azdır.
Alice Springs şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,4°C/74,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 37,0°C/98,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 4,0°C/39,2°F sıcaklığa sahiptir.
Alice Springs (ASP) (11,47 km), Alice Springs şehrine en yakın havaalanıdır.

Avustralya seyahati planlayın