Aachen

1 Mar 2020 - 2 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Aachen şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Art Hotel Superior, a&o Aachen Hauptbahnhof ve Hotel Granus yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Aachen konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Aachen otelleri

en düşük 586 TL
en düşük 570 TL
en düşük 982 TL

Yolcular Aachen için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,3
İş İçin Seyahat Edenler
8,3
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,3
Maceraperest Yolcular
8,1
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (19)
Katherina N.
Katherina N.Aachen
14.01.2017

Aachen ist eine wunderschöne Stadt, welche direkt an der Niederländischen und Belgischen Grenze liegt. Aachen ist eine Studentenstadt und kann somit eine gute Balance zwischen historischen Sehenswürdigkeiten und einem guten Nachtleben bieten. Darüber hinaus sind die Einflüsse von Belgien und den Niederlanden unverkennbar. Das spiegelt sich vor allen Dingen auch in der Küche und der lockeren Lebensart wieder und macht Aachen zu einem einzigartigen Fleckchen im Westen von Deutschland.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
9.11.2012

The capital of Charlemagne's great Frankish kingdom, and where he ruled as the first Holy Roman Emperor. You can see his tomb, and take a look at the spectacular byzantine style cathedral. The town itself is not large, but it is definitely worth visiting, considering the rather important place it holds in Western European History

Lilian Takamatsu
Lilian TakamatsuParis
6.01.2017

Nao tem mto o que ver e fazer nessa cidade. O interior da catedral é bonito mas super pequeno.

Giulia Berardi
Giulia BerardiDüsseldorf
6.01.2017

It's a really beautiful city to see in one day or maximum a weekend. During christmas time, with the christmas markets there is a really magic atmosphere! I really liked it

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 522 TL ile Ekim ayıdır. Aachen şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 784 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 578 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 606 TL tutarından %4 daha azdır.
Aachen şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,4°C/39,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 24,3°C/75,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 0,9°C/33,6°F sıcaklığa sahiptir.
Maastricht (MST) (27,69 km), Aachen şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Liege (48,95 km) Düseldorf Uluslararası (72,52 km) Köln (73,77 km)

Almanya seyahati planlayın