Köln Havaalanında En Uygun Araç Kiralama. Günlük 132 TL*

Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

###Köln Havaalanı Araç Kiralama

Köln seyahatinizi en konforlu şekilde geçirmek için Skyscanner araç kiralama hizmetinden yararlanarak, seyahat amacınıza en uygun arabanın rezervasyonunu yaptırın, Köln Havaalanına varışınızda, taksi veya servis aramak yerine, aracınızın konforlu koltuğuna geçip şehir merkezine doğru yol alın.

###Köln Havaalanında araç kiralama şirketleri

Oldukça yoğun bir havaalanı olan Köln Bonn Havaalanında, dünyaca tanınan ve uluslararası hizmet veren Avis, Enterprise, Europcar,Hertz, Sixt, Buchbinder gibi araç kiralama şirketleri, Terminal 2de geliş bölümünde bulunan ofisleriyle faaliyet göstermekte ve küçük, büyük, ekonomik, lüks olmak üzere farklı sınıflarda zengin araç seçenekleri sunulmakta. Özellikle Volkswagen, Mercedes, Audi marka arabaların yoğun olarak kiralandığı Köln Havaalanında, boş depo olarak teslim almanız durumunda arabanızın yakıt ihtiyacınızı karşılamak üzere, havaalanından çıkmadan Kennedy Caddesi üzerinde bulunan akaryakıt istasyonundan yakıt ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

###Köln Havaalanı civarında yol durumu

Havayolu ve çevresinde araba kullanmak oldukça rahat ve kolay. Son derece bakımlı ve iyi durumda bulunan otoyollar ve çevre yolları ile çevredeki yerleşim alanlarına bağlanmış olan Köln Havaalanı şehir merkezine 15 km, Bonn şehir merkezine ise 16 km mesafede bulunmaktadır. Havaalanı A59 karayolunun yanında bulunmakta ve A3 ve E35 karayolları da havaalanının çevre ile bağlantısında oldukça önemli rol oynamaktadır.

###Köln şehir merkezi

Oldukça düzenli bir şehir olan Kölnde araba kullanmak oldukça rahat ve kolay. Düzenli uyarı levhalarına dikkat ettiğiniz takdirde sorunsuz ve keyifli sürüş deneyimi yaşayabileceğiniz bir şehir. Çok ciddi bir trafik sorununun yaşanmadığı şehirde, iş saatlerinde şehir merkezi ve kuzey ve güney bölgelerinde trafik yoğunluğu görülmektedir. Oldukça büyük bir şehir olan Kölnde sokaklar genellikle dar olduğu için tek yönlüdür. Trafiğe büyük katkısı olan bisiklet kullanımı birçok Alman şehrinde olduğu gibi Kölnde de yaygındır ve şehrin her tarafında bisiklet yolları bulunmakta. Mevcut park yerleri ve otoparklar ile park yeri sorununa da çözüm getirilmiş olan şehirde yaklaşık 40 otopark ve yeraltı garajı bulunmakta. Toplam yaklaşık 17,000 parkyeri Kölnde araç sahiplerine hizmet vermekte, bu park yerlerinden bir kısmı elektronik park yönetimi sistemine bağlıdır.

###Köln festivalleri

Köln´de her yıl birçok festival ve kutlamalar düzenlenmektedir. Bu festivallerin en önemlilerinden biri olan Köln Karnavalı, ülkede düzenlenen en büyük kutlamalardan biridir. Karnavalın özelliği 11. ayın 11´inde ve saat 11:11´de başlaması. Günlerce süren eğlencelere yurt içi ve dışından milyonlarca insan katılmaktadır. Bir başka önemli organizasyon ise GayPride, her yıl Temmuz ayında ilk haftasonu, ayrımcılığı protesto amaçlı yapılan bu yürüyüşler, müzikli ve danslıir geçiş şölenidir.

###Köln Havaalanı civarında görülecek yerler

Köln Havaalanında arabanızı teslim aldıktan sonra ister otelinize, ister ziyarete geldiğiniz arkadaş veya yakınınızın evine veya çevreyi keşfetmeye doğru yola çıkabilirsiniz. [Almanyada ziyaret etmeniz gereken](http://www.skyscanner.com.tr/haberler/almanya-da-ziyaret-etmeniz-gereken-en-iyi-10-yer) yerlerden biri olarak görülen Köln, görülecek tarihi ve doğal güzellikler bakımından oldukça zengin olmakla birlikte çevresinde de bir çok küçük, büyük görülmeye değer yerleşim yerleri bulunmakta. Yemyeşil bir ülke olan Almanyanın Köln bölgesinde de, kiralık araba avantajını kullanarak ziyaret edebileceğiniz yerler mevcut. Kölnün yaklaşık 40 km kuzeyinde bulunan eyaletin başkenti olan Düsseldorfu veya 25 km kadar güneyinde bulunan eski başkent Bonnu ziyaret edebilirsiniz. Ren ırmağı üzerinde bulunan Leverkusen, Kölnün yaklaşık 20 km kuzeyinde bir vadi ve oldukça keyifli bir sürüş rotası üzerinde bulunmakta.Ayrıca çevrede bir çok küçük köy ve kasaba son derece keyifli destinasyonlar olarak değerlendirilebilir.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.