Harita

 Ben Gurion Uluslararası Havaalanı

Ben Gurion Uluslararası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ben Gurion Uluslararası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ben Gurion Uluslararası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ben Gurion Uluslararası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ben Gurion Uluslararası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ben Gurion Uluslararası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ben Gurion Uluslararası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ben Gurion Uluslararası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ben Gurion Uluslararası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ben Gurion Uluslararası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ben Gurion Uluslararası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ben Gurion Uluslararası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tel Aviv şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tel Aviv şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ben Gurion Uluslararası yakınındaki havaalanları

 Ben Gurion Uluslararası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ben Gurion Uluslararası Havaalanı

Adres:
PO Box 7,
Ben Gurion Airport,
70100 ISRAEL

Telefon:+972 (0)3 9723344,9755555
Faks:+972 (0)3 9752387

Web Sitesi:

Sahibi:
Israel Airports Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 52' 57'' E
Enlem:32° 0' 43'' N
IATA kodu:TLV
ICAO kodu:LLBG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.