Harita

 Lizbon Havaalanı

Lizbon Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lizbon Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lizbon Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lizbon Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lizbon Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lizbon havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lizbon havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lizbon Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lizbon Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lizbon Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lizbon uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lizbon Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lizbon şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lizbon şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lizbon yakınındaki havaalanları

 Lizbon şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lizbon Havaalanı

Adres:
Alameda das Comunidades Portuguesas,
P-1700-111 Lisbon,
PORTUGAL

Telefon:+351 (0)218 413500
Faks:+351 (0)218 413675

Web Sitesi:

Sahibi:
ANA - Empresa Pública de Aeroportos e Navegação Aérea

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 7' 59'' W
Enlem:38° 46' 54'' N
IATA kodu:LIS
ICAO kodu:LPPT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.