Harita

 Lima Havaalanı

Lima Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lima Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lima Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lima Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lima Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lima havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lima havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lima Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lima Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lima Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lima uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lima Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lima şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lima şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lima yakınındaki havaalanları

 Lima şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lima Havaalanı

Adres:
Avenida Elmer Faucett,
s/n Callao,
Apartdo 680,
Lima-Callao,
100,
PERU

Telefon:+51 (0)1 5750912

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:77° 6' 38'' W
Enlem:12° 1' 29'' S
IATA kodu:LIM
ICAO kodu:SPIM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.