Harita

 Dalaman Havaalanı

Dalaman Havaalanı özellikle yazın binlerce turisti ağırlayan, Türkiye’nin en işlek havaalanlarından biridir. Dalaman Havaalanı birçok markanın bir arada bulunduğu Duty Free dükkanları ve degişik yiyecek alternatifleri ile her damak tadına hıtap eden restoran ve kafeleriyle  uçağınızı beklerken zevkle vakit geçireceğiniz bir yerdir.

Food Court’ta yiyecek ve içecek seçenekleri , Türkiye’ye ait ürünlerin satın alınabileceği alışveriş dükkanları Dalaman Havaalanını cazip kılmaktadır. Ayrıca Dalaman Havaalanı Dünya’nın ilk ve tek “Duty Free Outlet” mağazasına da sahiptir. Ayrıca hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden video oyunlarının yer aldığı eğlenceli dükkan da hoşça vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Dalaman Havalimanına en ucuz uçak biletini mi arıyorsunuz? Ya da Dalaman Havalimanından başka bir yere uygun fiyatla uçmak mı istiyorsunuz? Bırakın Skyscanner size hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlayarak, size en uygun uçak biletini bulsun. İster sabit tarihlerde, isterseniz ay ya da yıl bağlamında arama yapabilirsiniz. Skyscanner 700 üzerinde havayolu şirketini eş zamanlı olarak tarayıp size yardımcı olacaktır. Üstelik sitenin kullanımı tamamen ücretsizdir.

Dalaman yakınındaki havaalanları

 Havaalanına gidiş ve geliş

Sürüş gizle 

Dalaman Havalimanı Fethiye şehir merkezine yaklaşık yarım saatlik mesafededir. Arabayla otoyollar kullanılarak çok rahat ulaşım sağlanabilir.

Otobüsler gizle 

Türkiye'nin bir çok havalimanında olduğu gibi Dalaman Havaalanından da Havaş otobüsleri ulaşım açısından en pratik yollarından birini teşkil etmektedir. Havaş otobüsleriyle Marmaris ve Fethiye gibi turistik yerlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Taksi gizle 

Dalaman Havalimanından etraftaki bir çok noktaya 24 saat boyunca taksilerle de kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretler gideceğiniz mesafelere göre değişiklik gösterecektir. Emin olmak istiyorsanız önceden taksi şöförüne yaklaşık tahmini ücretin ne olacağını sormanızı öneririz.

 Dalaman şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Dalaman Havaalanı

Adres:
ATM Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminali,
48780 Dalaman,
Dalaman/Mu,
Türkiye

Telefon:0252 792 55 55
Faks:0252 792 55 65

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:28° 46' 59'' E
Enlem:36° 43' 0'' N
IATA kodu:DLM
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.