Harita

 Christchurch Havaalanı

Christchurch Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Christchurch Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Christchurch Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Christchurch Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Christchurch Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Christchurch havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Christchurch havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Christchurch Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Christchurch Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Christchurch Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Christchurch uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Christchurch Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Christchurch şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Christchurch şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Christchurch yakınındaki havaalanları

 Christchurch şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Christchurch Havaalanı

Adres:
PO Box 14001,
Christchurch International Airport,
Christchurch,
NEW ZEALAND,
Memorial Avenue,
Christchurch,
NEW ZEALAND

Telefon:+64 (0)3 3585029

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:172° 31' 59'' E
Enlem:43° 29' 17'' S
IATA kodu:CHC
ICAO kodu:NZCH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.