Christchurch

26 Ağu 2019 - 27 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Christchurch şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında BreakFree on Cashel, Southwark Hotel & Apartments ve Colombo In The City yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Christchurch konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Christchurch otelleri

en düşük 486 TL
en düşük 567 TL
en düşük 638 TL

Yolcular Christchurch için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,8
Maceraperest Yolcular
9,4
Sanat ve Tasarım Aşıkları
7,5
Gurme Seyahatseverler
7,4
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (61)
Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
13.05.2019

Thoroughly enjoyed our stay in Christchurch! So many wonderful outdoor activities like kayaking on the Avon River, spending time in the park, and heading to the outskirts for some beautiful hikes. The residents have gone through some trying times lately like the earthquake of 2011, and more recently the attack on the mosque, but in spite of all that, they have kept up their indomitable spirit and the love of their town keeps them steadfast.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
13.01.2018

Christchurch is still in somewhat rebuilding mode, from past earthquake. Pleasant to walk around the center, saw Cathedral Square, Canterbury museum and central shopping area.

tcoll
tcollCardiff
29.03.2015

A challenging place to live if you are used to having a city to explore and weekend options, but lots of outdoorsy stuff nearby makes it popular. The city is slowly building itself back up and it will be interesting to see how it looks in years to come. To be fair to Christchurch I have spent most of my time here working brutal hours on the rebuild so my ability to explore wholeheartedly has been rather compromised!

Rachel Patterson
Rachel PattersonArlington
16.06.2014

A lovely city with nice botanical gardens. The downtown is very walkable. I liked it a lot!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 420 TL ile Ağustos ayıdır. Christchurch şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 508 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 474 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 482 TL tutarından %1 daha azdır.
Christchurch şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 7,3°C/45,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 22,3°C/72,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 1,0°C/33,8°F sıcaklığa sahiptir.
Christchurch (CHC) (9,62 km), Christchurch şehrine en yakın havaalanıdır.

Yeni Zelanda seyahati planlayın