Harita

 Ancona Havaalanı

Ancona Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ancona Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ancona Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ancona Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ancona Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ancona havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ancona havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ancona Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ancona Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ancona Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ancona uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ancona Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ancona şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ancona şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ancona yakınındaki havaalanları

 Ancona şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ancona Havaalanı

Adres:
Piazzale Sordoni,
I - 60015 Falconara M.ma Ancona,
ITALY

Telefon:+39 (0)71 28271
Faks:+39 (0)71 2070096

Web Sitesi:

Sahibi:
Aerdorica SpA

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 21' 44'' E
Enlem:43° 36' 58'' N
IATA kodu:AOI
ICAO kodu:LIPY

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.