Harita

 Ajaccio Havaalanı

Ajaccio Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ajaccio Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ajaccio Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ajaccio Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ajaccio Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ajaccio havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ajaccio havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ajaccio Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ajaccio Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ajaccio Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ajaccio uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ajaccio Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ajaccio şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ajaccio şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ajaccio yakınındaki havaalanları

 Ajaccio şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ajaccio Havaalanı

Adres:
BP 542,
F-20186 Ajaccio Airport,
Cedex,
FRANCE

Telefon:+33 (0)4 95235600
Faks:+33 (0)4 95235601

Web Sitesi:

Sahibi:
CCI d’Ajaccio et de la Corse du Sud

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 48' 11'' E
Enlem:41° 55' 27'' N
IATA kodu:AJA
ICAO kodu:LFKJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.