Harita

Gaziantep Bodrum Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Bodrum yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Gaziantep - Bodrum uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

426 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 869 kilometre uçuş mesafesi

3sa 10dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Bodrum

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Bodrum şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Bodrum.
Gaziantep - Bodrum uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 426 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Gaziantep - Bodrum uçuşu ortalama 3sa 10dk sürmektedir.
Aktarmasız Gaziantep - Bodrum uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

GAZİANTEP’TEN BODRUM’A UÇUŞLAR

Aşağıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Ağustos 2015) geçerli olan bilgilerdir.

GAZİANTEP’TEN BODRUM’A UÇAN HAVAYOLLARI

Gaziantep’ten Bodrum’a direkt uçuşlar bulunmamaktadır. Ancak beş farklı havayolu hafta boyunca Gaziantep-Bodrum hattında bağlantılı seferler düzenlemektedir: Anadolu Jet, Pegasus Havayolları, Atlasglobal, Onur Air veTürk Hava Yolları.

Anadolu Jet, Gaziantep Havalimanı’ndan Bodrum Havalimanı’na Ankara ve İstanbul aktarmalı olarak uçmaktadır. Pegasus Havayolları, Atlas Global, Onur Air ve Türk Hava Yolları’nın Gaziantep’ten Bodrum’a uçuşları ise yalnızca İstanbul aktarmalıdır.

TERMİNAL BİLGİLERİ

Şehir merkezine 20 km mesafede bulunan Gaziantap Havalimanı’na belediye otobüsler, Havaş servisleri ve ticari taksilerle ulaşım sağlanmaktadır. Şehir merkezinden havalimanına B39 numaralı otobüsle gidilmektedir. Karataş’tan hareket eden B39, Vilayet güzergahını izleyerek havalimanına ulaşmaktadır. Havaş, Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali karşısındaki Petrol Ofisi’nin önünden ve Gazimuhtar’daki Havaş ofisinden havalimanına servis düzenlemektedir ve ücreti 10 TL’dir. Şehir merkezinden havalimanına taksiyle ulaşım ücreti ise taksiye binilen noktaya göre değişmekle birlikte ortalama 50 TL tutmaktadır.

Gaziantep Havalimanı’nda Bodrum uçuşları için İç Hatlar Terminali kullanılmaktadır. Terminalde, Bodrum uçuşu öncesi bir şeyler içmek ya da atıştırmak isteyenler için ikinci güvenlik kontrolünden önce farklı mekanlar (Cengiz Cafe Bar, Fernando Guardi ve Teras Cafe Airport) bulunmaktadır. Gaziantep’in ünlü baklavalarından hediye almak isteyenler için terminalde Güllüoğlu Baklava’nın bir şubesi de mevcuttur. İç Hatlar Terminali’nde ayrıca konforuna önem veren yolculara hizmet veren THY CIP Salonu yer almaktadır.

Bodrum Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma imkanı bulunmamaktadır ancak servis otobüsleri ve ticari taksilerle ulaşım sağlanmaktadır. Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Muttaş servisleri, 06:00-24:00 saatleri arasında yolcuları havalimanından şehir merkezine götürmektedir ve ücreti 7.5 TL’dir. Havaş ise Bodrum Havalimanı’na inen her otobüs için servis düzenlemektedir. Havalimanından hareket edip Güvercinlik, Hotel Etap Altınel, Hotel Blue Dreams, Hotel Samara yolu ve Torba yolunda yolcuları indiren Havaş servisleri yaklaşık 45 dakikada Bodrum Otogarı’na varmaktadır ve ücreti 10 TL’dir. Havalimanından Bodrum kent merkezine taksi ücreti ortalama 110 TL tutmaktadır. Bununla birlikte yolcuların, taksiye binmeden önce şoförle fiks bir ücrette mutabık kalmaları tavsiye edilmektedir.

PRATİK BİLGİLER

Bodrum’a seyahat edecek olan yolcuların, uçuşlarına en az bir saat kale Gaziantep Havalimanı’na gelmiş olmaları gerekmektedir. Yolcuların check-in işlemi ve uçağa biniş öncesinde ibraz etmek üzere yanlarında fotoğraflı bir kimlik belgesini (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet veya evlilik cüzdanı) bulundurmaları zorunludur.

BODRUM’DA SİZİ NE BEKLİYOR?

Gaziantep ve Bodrum’da yaşam maliyetleri genel olarak benzer seviyelerde olmakla birlikte, turistik bir kent olan Bodrum’da, özellikle de restoran fiyatları Gaziantep’e göre biraz daha yüksektir. Gaziantep’te hem karasal iklim, hem de Akdeniz iklimi özellikleri görülmektedir. Kentte yaz aylarında hava oldukça sıcaktır ancak nem oranı düşüktür. Kış aylarında ise hava oldukça soğuk olabilmektedir. Gaziantep’te özellikle de mevsim geçiş dönemlerinde gece ve gündüz sıcaklıkları arasındaki büyük fark bulunmaktadır.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.