Harita

Kazan Antalya Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Antalya yönüne aktarmasız uçuşlar

Antalya yönüne kesintisiz uçmak istiyor musunuz? İdeal güzergâhınızı bulmanıza yardımcı olacağız.

  • ORTALAMA UÇUŞ SÜRESİ3sa 57dk
  • EN UCUZ AKTARMASIZ DÖNÜŞ1129 TL
  • HAFTALIK ORTALAMA UÇUŞ SAYISI3
AKTARMASIZ UÇAN HAVAYOLLARI
Azur AirRed Wings
Aktarmasız uçuşları ara

Kazan - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

1.198 TL

Aktarmasız havayolu

4

Uçuş / hafta

4

Ortalama uçuş süresi, toplam 2504 kilometre uçuş mesafesi

3sa 45dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Exploits Valley Air Services

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
Kazan - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 1.198 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Kazan - Antalya uçuşu ortalama 3sa 45dk sürmektedir.
Aktarmasız Kazan - Antalya uçuşu yapan 4 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Şubat itibarıyla haftalık 4 Kazan - Antalya uçuşu bulunmaktadır.

KAZAN’DAN ANTALYA’YA UÇUŞLAR

Aşağıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Ekim 2015) geçerli olan bilgilerdir.

KAZAN’DAN ANTALYA’YA UÇAN HAVAYOLLARI

Kazan Antalya uçak bileti satın almak isteyen yolcuların öncelikli tercihi direkt uçuşlardır ancak Kazan’dan Antalya’ya direkt tarifeli seferler düzenlenmemektedir. Bununla birlikte Nordwind Airlines’ın direkt charter uçuşları bulunmaktadır.

Kazan-Antalya hattında ayrıca iki farklı havayolu, Türk Hava Yolları ile Aeroflot’un aktarmalı seferler düzenlemektedir. Türk Hava Yolları, Kazan Uluslararası Havalimanı’ndan Antalya Havalimanı’na İstanbul aktarmalı uçarken, Aeroflot aktarmasını Moskova’da yapmaktadır.

TERMİNAL BİLGİLERİ

Şehir merkezinden Kazan Uluslararası Havalimanı’na ulaşım otobüs ve ticari taksilerle sağlanmaktadır. Otobüsler, sabah saat 06:00 ile gece 22:00 arasında gün boyunca her 20 dakikada bir Kazan Tarım Sanayi Parkı’ndan hareket edip kentin önemli noktalarından geçerek havalimanına varmaktadır ve ücreti 20-40 Ruble’dir. Kent merkezinden havalimanına taksi ücreti ise ortalama 600 Ruble tutmaktadır. Yolcuların özel taksiler yerine resmi taksileri kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Kazan Uluslararası Havalimanı’ndan Antalya’ya İstanbul aktarmalı uçacak olan yolcuların Dış Hatlar Terminali’ni, Moskova aktarmalı uçacak olan yolcuların ise İç Hatlar Terminali’ni kullanmaları gerekmektedir. Havalimanında “AirportKznForFree” ağından ücretsiz kablosuz internet hizmeti sunulmaktadır. Kazan Uluslararası Havalimanı’nda yolcuların uçuş öncesinde bir vakit geçirebilecekleri kafe ve restoranların yanı sıra gümrüksüz alışveriş olanağı sağlayan bir duty free mağazası bulunmaktadır.

Antalya Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşım Havaş servisleri, belediye otobüsleri ve ticari taksilerle sağlanmaktadır. Havaş, havalimanına inen tüm iç hat uçakları için servis düzenlemektedir ve dış hat yolcuları da bu servislerden yararlanabilmektedir. Havaş servisleri, Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı ve Mini City’de yolcuları indirerek yaklaşık 45 dakikada son durağı olan 5M Migros Alışveriş Merkezi’ne ulaşmaktadır ve ücreti 10 TL’dir. 600 numaralı belediye otobüsleri, Antalya Havalimanı ile Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında çalışmaktadır. Kent merkezine taksi ücreti ise ortalama 40-50 TL tutmakla birlikte gidilecek noktaya göre değişiklik göstermektedir.

PRATİK BİLGİLER

Kazan’dan Antalya’ya direk ya da İstanbul aktarmalı uçacak olan yolcuların uçuş saatlerinden en az iki saat önce, Moskova aktarmalı uçacak olan yolcuların ise bir saat önce havalimanında bulunmaları tavsiye edilmektedir. Yolcuların pasaportlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

ANTALYA’DA SİZİ NE BEKLİYOR?

Antalya’da saatler Ekim sonundan Mart sonuna kadar, Kazan’ın bir saat gerisindedir. Ancak Türkiye’de Mart sonundan Ekim sonuna kadar ileri saat uygulamasına geçildiği için bu dönemde iki kent arasında saat farkı bulunmamaktadır. Antalya, Kazan’a göre daha ekonomik bir şehirdir. Örneğin Antalya’da uluslararası bir fast food zincirinde, sıradan bir menü fiyatı Kazan’dan ortalama %20 daha düşüktür. Sert bir karasal iklimin görüldüğü Kazan’ın aksine Antalya’da kışlar ılık ve yağışlı, yazlar ise çok sıcak ve kurak geçmektedir. Yaz aylarında bazı günler sıcaklığın 40 C°’nin üzerine çıktığı görülmektedir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.