Harita

Diyarbakır Antalya Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Diyarbakır - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

241 TL

Aktarmasız havayolu

1

Uçuş / hafta

11

Ortalama uçuş süresi, toplam 839 kilometre uçuş mesafesi

1sa 45dk

Geçen ayın en popüler havayolu

SunExpress

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
Diyarbakır - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 241 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Diyarbakır - Antalya uçuşu ortalama 1sa 45dk sürmektedir.
Aktarmasız Diyarbakır - Antalya uçuşu yapan bir havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ağustos itibarıyla haftalık 11 Diyarbakır - Antalya uçuşu bulunmaktadır.

Diyarbakır Antalya Uçak Bileti

Skyscanner; sizi farklı hava yolu şirketlerine ait web siteler arasında kaybolmaktan kurtarıyor! Uçak ile seyahat etmeye karar veren yolcular; rotaları nereden nereye olursa olsun; aradığı bileti Skyscanner’da buluyor. Skyscanner dünyanın heryerinde gerçekleşen ve gerçekleşmesi planlanan uçuşları an be an takip ediyor. Sizin belirttiğiniz tarihlerde, dilediğiniz kalkış noktasından hareket edip; dilediğiniz varış noktasına ulaşan tüm uçak seferleri arasından; seçmiş olduğunuz kabin sınıfında yer alan; istediğiniz sayıda uçak biletini tek tıkla önünüze sunuyor. Yurt dışı uçuşlarında olduğu kadar yurt içi uçuşlarda da tercih edilen Skyscanner; bilet alma işlemlerinizi güvenli bir şekilde kolaylaştırıp; hızlandırıyor. Böylece size tatile hazırlanmak için daha fazla zaman kalıyor! Yurt içinde düzenlenen seferlerden biri olan Diyarbakır Antalya arası uçuşlarda yolcular Diyarbakır Antalya ucuz bilet arayışlarına Skyscanner’da yanıt buluyor. En uygun Diyarbakır Antalya uçak bileti seçenekleri ile karşınıza çıkan Skyscanner; yolcuların “Diyarbakır Antalya kaç km?”, “Diyarbakır Antalya kaç saat?”, “Diyarbakır Antalya uçakla kaç saat?” gibi sorularına da cevap veriyor. Bu iki şehir arasında 1.125 km’ye yakın mesafe bulunuyor. Karayolu ile en az 13 saatlik bir yolculuğa tekabül eden bu mesafe; uçak ile sadece 1 saat 35 dakikada kat edilebiliyor. Diyarbakır Antalya uçak bileti fiyatları incelendiğinde genellikle aktarmalı uçuşlara ait biletlerin daha uygun fiyatlarla satışa sunulduğu görülüyor. Ancak seçiminiz ister aktarmalı ister aktarmasız uçuşlardan yana olsun; Diyarbakır Antalya arası en uygun uçak bileti fiyatları sadece Skyscanner’da sizi bekliyor.

Diyarbakır Antalya Ucuz Uçak Bileti

Diyarbakır Antalya ucuz uçak bileti bulmak için belli tarihlerde Skyscanner’da daha aktif olmanız gerekiyor. Sonbahardan kış aylarına geçişte ucuzlayan Diyarbakır Antalya bilet fiyatları; yaz aylarında en üst seviyelerine ulaşıyor. Bu nedenle dönemsel olarak satışa sunulan promosyon biletlerden ve ekonomik fırsatlardan yararlanmak isteyenler Skyscanner’ı sıkı sıkı takip ediyor.

Diyarbakır Antalya Arası Sefer Yapan Havayolları

Diyarbakır Antalya arası sefer düzenleyen firmalar sefer sıklığına göre Türk Hava Yolları, Pegasus, OnurAir ve SunExpress olarak sıralanıyor. Bu şirketler; Türkiye’de yurt içi birçok güzergahta olduğu gibi; Diyarbakır Antalya arasında da hem aktarmalı hem de aktarmasız seferler düzenliyor. Bu seferlere bakıldığında Diyarbakır Antalya arası günlük sefer sayısı en fazla olan şirket Türk Hava Yolları olsa da; en çok tercih edilen hava yolu şirketinin SunExpress olması gözden kaçmıyor. Bu durumu etkileyen en önemli nedeninse SunExpress’in aktarmasız seferleri olduğunu; herkes kolaylıkla görebiliyor.

Türk Hava Yolları

Diyarbakır Antalya arası günde yaklaşık 30 sefer düzenleyen Türk Hava Yolları’na ait seferlerin bir kısmı THY, bir kısmı Atlas Global bir kısmı ise AnadoluJet tarafından gerçekleştiriliyor. Tüm bu diğer hava yolu şirketleri THY’na bağlı olmakla birlikte aynı çatı altında hizmet veriyor.

Pegasus Hava Yolları

Günde birkaç seferinin bulunduğu Diyarbakır Antalya güzergahında Pegasus; aktarmalı uçuşlarıyla biliniyor. Bu uçuşlarda genellikle İstanbul havalimanlarından birisi, uçuş için ortak aktarma alanı olarak belirleniyor.

SunExpress

Diyarbakır Antalya arasında SunExpress tarafından gerçekleştirilen seferlerin yarısını aktarmalı diğer yarısını ise aktarmasız uçuşlar oluşturuyor. Diyarbakır Antalya arası günde yalnızca 6-7 sefer düzenleyen SunExpress uçaklarından inen yolcular tüm ihtiyaçlarını Antalya Havalimanı terminallerinde yer alan başlıca dinlenme alanlarında karşılayabiliyor.

OnurAir

OnurAir yurt dışı ve yurt içi uçaklarda ucuz bilet seçeneklerine sahip olan firmalar arasında yer alıyor. OnurAir; Diyarbakır Antalya güzergahında kısıtlı sefer sayısı ile yolcularına hizmet veriyor.

En Uygun Diyarbakır Antalya Uçak Bileti

En uygun Diyarbakır Antalya uçak bileti; yolculuktan beklentinizin ne olduğuna göre değişiyor. Sizin için en önemli kriter yolculuk süresi ise; Skyscanner size “en hızlı” uçuş seçeneklerini öncelikli olarak sıralama fırsatı sunuyor. Sizin belirttiğiniz özelliklere sahip en uygun uçak bileti için Skyscanner 7/24 hizmetinizde!

Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı 1925 yılından bugüne hava yolu taşımacılığına ilişkin hizmet veriyor. Şehir merkezine mesafesi 6 km olan havalimanı 10 bin metrekarelik bir alandan oluşuyor. Diyarbakır Havalimanı’nda gelen ve giden yolcuların keyifli vakit geçirebilecekleri ve hem uçuş öncesinde hem de uçuş sonrasında dinlenip; temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri birçok alan yer alıyor. Çeşitli kafe restoranlar, bekleme salonları, küçük mağazalar ve büfeler uçuşunuzu sıkılmadan beklemenize yardımcı oluyor. Diyarbakır’ın Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden biri olması; Diyarbakır Havalimanı’nın gördüğü yoğun ilgiyi açıklamak için yeterli oluyor.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır Havalimanı ulaşım açısından yolculara farklı alternatifler sunuyor. Bu alternatifler arasında belediyenin düzenlediği Diyarbakır Havalimanı otobüs seferleri ve Mozio, Hoppa, Holidaytaxis, Trip.com, Rideways ve CabForce gibi prestijli firmaların yürüttüğü Diyarbakır Havalimanı transfer hizmetleri yer alıyor. Yolcular toplu taşıma olanaklarının haricinde Diyarbakır Havalimanı taksi ulaşımını da tercih edebiliyor. Dileyenler de kendi arabalarıyla havaalanına ulaşım sağlayarak; araçlarını Diyarbakır Havalimanı otopark alanına bırakıyor. Çıkış sırasında istenilen Diyarbakır Havalimanı otopark ücreti; aracın giriş – çıkış saatleri arasında geçen vakte göre hesaplanıyor.

Antalya Havalimanı

Antalya Havalimanı yıllık 45 milyon yolcu kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında hizmet veren Türkiye’nin en önemli havalimanları arasında yer alıyor. Antalya Havalimanı’nda uçakların iniş yapabileceği üç adet pist bulunuyor. Toplam alanı yaklaşık 180 bin metrekare olan Antalya Havalimanı’nın iç hatlar terminali 36 bin 6 yüz metrekarelik alanı ve yıllık 9 milyon yolcu kapasitesi ile hizmet veriyor. Antalya Havalimanı iç hatlar terminalinde 32 adet check-in kontuarı ve 426 araç kapasiteye sahip bir adet otopark alanı yer alıyor. Antalya Havalimanı dış hatlar bölümü ise iki terminalden oluşuyor. 1 Nisan 1998’den beri hizmet veren 1. Dış hatlar terminalinin toplam yolcu kapasitesi yıllık 15 milyon olarak biliniyor. 6 Adet bagaj alım konveyörü, 56 adet pasaport kontuarı, 59 adet check-in kontuarı, 1 adet engelli check-in kontuarı ve 10 adet uçak giriş kapısına sahip olan bu terminalde 474 otomobil ve 330 otobüsün park edebileceği bir adet açık otopark bulunuyor. Antalya Havalimanı 2. Dış hatlar terminali ise yıllık 21 milyon yolcu kapasitesi, 74 adet check-in kontuarı, 60 adet pasaport kontuarı, 5 adet vize bankosu, 450 otomobil 312 otobüs kapasiteli açık otoparkı ile hizmet veriyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı ulaşım seçenekleri arasında en yoğun talep gören Antalya Havalimanı otobüs seferleri olarak karşımıza çıkıyor. Havaş’ın düzenlediği havalimanı kalkışlı otobüs seferleri şehrin çeşitli noktalarına ulaşımda önemli bir rol alıyor. 600 ve 800 numaralı belediye otobüsleri ise Antalya Havalimanı’ndan Otogar, Sarısu ve Lara’ya yolcu taşıyor. Ayrıca Trabzon Antalya uçuşlarında AtlasJet’i tercih eden yolculara hava yolu şirketinin özel olarak sunduğu Antalya Havalimanı, Serik, Manavgat ve Alanya arası ücretsiz otobüs seferleri bulunuyor. OnurAir yolcuları ise Antalya Havalimanı- Alanya arası ücretsiz otobüslerden yararlanabiliyor. Bu otobüslerin yanı sıra Antalya Havalimanı’nda bulunan araç kiralama ofisleri; sahip oldukları geniş filolarla şehir içini doyasıya gezebileceğiniz kiralık araç seçeneklerini sizlere sunuyor.

Antalya Otelleri

Tarih boyunca çok sayıda medeniyetin yerleşik hayat sürdüğü Antalya; Türkiye’nin en çok antik kent bulunan şehri olarak biliniyor. Lidyalılardan Romalılar’a, Bizans’tan Selçuklu’ya ve Osmanlı’dan günümüz Türkiye’sine zaman içinde birçok toplumun yaşadığı şehir; farklı kültürlerin harmanlanmasıyla günümüz Antalya’sını oluşturuyor. Tarihi güzelliklerinin yanı sıra Akdeniz kıyısında yer alan eşsiz konumu ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya; şehrin farklı noktalarında hizmet veren otellerinde misafirlerini ağırlıyor. Deniz, kum, güneşin tadını çıkarıp; tarihin izleri arasında zaman yolculuğuna çıkabileceğiniz bu şehirde; farklı olanaklar sunan Antalya otelleri sizleri bekliyor. Skyscanner; tatil öncesi Antalya’nın en uygun konaklama seçeneklerini önünüze sunuyor. Size sadece konaklamak istediğiniz oteli seçip, internet üzerinden rezerve ettirerek; Antalya uçuşuna hazırlanmak kalıyor.

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı araç kiralama seçenekleri Antalya’nın birbirinden güzel keşif duraklarını en ulaşılabilir hale getiriyor. Sizin için en uzak mesafeleri bile yakınlaştıran Antalya Havalimanı günlük araç kiralama fırsatları, Skyscanner sayesinde dilediğiniz her an elinizin altında oluyor. Olimpos, Side, Manavgat, Belek, Kemer gibi tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü birçok bölgeyi keşfetmenize olanak sağlayan Antalya Havalimanı ucuz araç kiralama seçenekleri; Europcar, Enterprise, Alamo, Avis, Budget, Filo ve Hertz gibi Dünyaca ünlü araç kiralama şirketlerinin havaalanı ofislerinde size sunuluyor. Skyscanner; bu ofislere gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden Antalya Havaalanı araç kiralama şirketleri tarafından size sunulan fırsatları görüntülemenize olanak sağlıyor. Skyscanner’ın “araba kiralama” sayfasında araç teslim noktasını seçme imkanınız bulunuyor. Yine aynı sayfada yer alan “aracı farklı bir yere bırak” seçeneğini aktif ettiğinizde ise; teslim alma ve teslim etme noktalarını farklı seçme şansınız oluyor.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.