Harita

Adana Kırklar Uçak Bileti Fiyatları

Adana - Lefkoşa Ercan uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

320 TL

Aktarmasız havayolu

2

Uçuş / hafta

24

Ortalama uçuş süresi, toplam 259 kilometre uçuş mesafesi

0sa 45dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

Lefkoşa Ercan

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Lefkoşa Ercan şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Lefkoşa Ercan.
Adana - Lefkoşa Ercan uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 320 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Adana - Lefkoşa Ercan uçuşu ortalama 0sa 45dk sürmektedir.
Aktarmasız Adana - Lefkoşa Ercan uçuşu yapan 2 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ağustos itibarıyla haftalık 24 Adana - Lefkoşa Ercan uçuşu bulunmaktadır.

Adana Ercan Uçak Bileti

Adana Ercan arası uçuşlarda sizin için en uygun biletler Skyscanner’da sıralanıyor. Skyscanner sizlere istediğiniz kriterleri belirterek filtreleme yapabileceğiniz Adana Ercan ucuz uçak bileti seçeneklerini dilediğiniz gibi karşılaştırma yapma imkanı sunuyor. Adana Ercan uçak bileti fiyatları seçilen uçuş günü, saati ve sınıfına göre değişebiliyor. Ancak her koşulda en uygun Adana Ercan uçak bileti seçenekleri Skyscanner sayesinde önünüze geliyor. Adana Ercan arası en uygun uçak bileti fiyatları için Skyscanner’a seyahat etmeyi planladığınız tarihleri ve uçuş özelliklerini girmeniz yeterli oluyor. Ardından Skyscanner sizin için Adana Ercan ucuz bilet alternatiflerini teker teker sıralıyor. Adana Ercan kaç km derseniz bu mesafe havayolu ile oldukça uzun olmasına rağmen havayolu ile 260 km olarak hesaplanıyor. Adana Ercan kaç saat diyenlerin ilk etapta uçuşlarının aktarmalı mı aktarmasız mı olduğuna dikkat etmesi gerekiyor. Bu anlamda Adana Ercan uçakla kaç saat sorusunun cevabı uçuş özelliğine göre değişiklik gösteriyor. Aktarmasız seferlerde yarım saatten kısa süren bu yolculuk; aktarmalı uçuşlarda çok daha fazla vakit alabiliyor.

Adana Ercan Ucuz Uçak Bileti

Adana Ercan arası ucuz uçak bileti ile yolculuk yapmak isteyen herkes Skyscanner’da fırsatları ya-kalıyor. Pek çok uçuşta olduğu gibi Adana Ercan arası seferlerde de Skyscanner, sizin için geçmiş uçuşları referans alarak hazırladığı grafikler ile bilet fiyatlarının hangi dönemlerde artıp azaldığını görselleştiriyor. Bu grafiklere bakıldığında Adana Ercan arası uçuşlarda sonbaharın ilk dönemlerinde bilet fiyatlarının yükselişe geçtiği ancak yılın diğer dönemlerinde uygun fiyatlarla satışa sunulduğu görülüyor. Adana Ercan Arası Sefer Yapan Hava Yolları Adana Ercan arası sefer yapan hava yolları arasında Türkiye’nin en iyi hava yolu şirketlerinden Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ve Atlas Global bulunuyor. Gün içinde Adana Ercan arası en fazla sayıda uçuş gerçekleştiren firma Türk Hava Yolları olmasına karşın bu güzergahta sayılı seferleriyle en çok tercih edilen hava yolu şirketinin Atlas Global olması dikkat çekiyor.

Türk Hava Yolları

Adana Ercan arası seferlerde Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen uçuşların bir bölümü Anado-lu Jet tarafından yürütülüyor. Geneli tek aktarmalı uçuşlardan oluşan THY’nin Adana Ercan seferle-rinin günlük sayısı 20 ile 25 arasında değişiyor.

Pegasus Hava Yolları

Pegasus’un bu güzergahta düzenlediği uçuşların bir kısmı aktarmalı bir kısmı aktarmasız olarak gerçekleştiriliyor. Aktarmalı seferlere göre daha yüksek bilet fiyatlarına sahip olan aktarmasız uçuşlar; bu rotada Pegasus Hava Yolları’nın yoğun talep görmesini sağlıyor. Pegasus tarafından düzenlenen Adana Ercan arası günlük sefer sayısı ise yaklaşık 30 adet civarında değişiyor.

Atlas Global

Adana Ercan arası günlük sefer sayısı bir iki tane ile kısıtlı olan Atlas Global; aktarmasız sefer seçenekleriyle bu rotada yolcuların ilgisini çekiyor. Eski adıyla Atlas Jet olarak bilinen hava yolu günümüzde yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda birçok sefer düzenliyor.

En Uygun Adana Ercan Uçak Bileti

En uygun Adana Ercan uçak biletine ulaşmak isteyenler Skyscanner’da bulunan seferleri gün ve saat aralığına bakarak değerlendiriyor. Günün erken ve geç saatlerinde düzenlenen uçuşlar genellikle mesai saatlerinin dışında gerçekleştirildiği için yoğun bir talep görüyor. Bu durum ilgili saat aralığın-daki uçak biletlerinin daha yüksek fiyatlardan satışa sunulmasına neden oluyor. Öte yandan hafta sonunu farklı şehirlerde geçirmek isteyenler de cuma mesai çıkışı, pazar akşam ve pazartesi sabah erken saatlerde yapılan seferleri tercih ediyor. Bu nedenle hafta içi gerçekleşen yurt içi uçuşlarının fiyatları hafta sonu uçak biletlerine göre ok daha uygun olarak karşımıza çıkıyor.

Adana Havalimanı

Adana’nın şehir merkezi yakınlarında yer alan Şakirpaşa Havalimanı Adana, Osmaniye, Mersin, Ga-ziantep ve Kahramanmaraş seferlerinde önemli bir rol oynuyor. 1937 yılından beri yurt içi uçuşların gerçekleştiği havaalanında uluslararası uçuşların başladığı ilk tarih 1956 yılı olarak biliniyor. O gün-den bu güne iç hatlarda ve dış hatlarda birçok uçuşa ev sahipliği yapan Adana Şakirpaşa Havalimanı kargo taşımacılığında da önemli bir rol üstleniyor. Yolcularına çeşitli dinlenme alanları sunan Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda 569 araçlık kapasiteye sahip bir adet otopark bulunuyor.

Adana Havalimanı Ulaşım

Adana Havaalanı ulaşım konusunda pek çok havaalanından daha avantajlı! Bu avantajı sağlayan temel unsur ise Adana Havaalanı’nın şehir merkezine olan yakınlığı! Şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Adana Havaalanı otobüs ve dolmuşlar sayesinde şehrin uzak bölgelerine de yakın hale geliyor. Ayrıca Havaş otobüsleri ile sağlanan Adana Havaalanı transfer hizmetleri de yol-cuların büyük bir kısmının ilgisini çekiyor. Toplu taşımayı tercih etmeyen yolcular ise Adana Hava-limanı taksi alternatifine yöneliyor. Özel araçlarla havaalanına ulaşmak isteyenlerse Adana Hava-limanı otopark hizmetinden yararlanıyor. Bu hizmet karşılığında ödedikleri Adana Havalimanı otopark ücreti ise aracın park halinde kaldığı süre uzadıkça artış gösteriyor.

Ercan Havalimanı

KKTC’nin Lefkoşa şehrinde 1975 yılından bu yana hizmet veren Ercan Havaalanı şehir merkezinden 25 km uzaklıkta bulunuyor. Magosa’ya 51 km Güzelyurt’a 62 km mesafede yer alan havaalanı, ismini Kıbrıs Barış Harekatı’nda şehit olan Pilot Kıdemli Binbaşı Fehmi Ercan’dan alıyor. 2004 yılında altyapısı ve mimarisi yenilenen Ercan Havaalanı Taşyapı İnşaat Taahüd Sanayi ve Ticaret A.Ş. Terminal Yapı ve Tic. Ltd. Şti. tarafından işletiliyor. Ercan Havaalanı, geliş ve gidiş terminallerinde pasaport kontrolü öncesi ve sonrasında yolcuların keyifli bir şekilde vakit geçirebileceği birçok işletmeye yer veriyor. Lüks olanaklara sahip dinlenme alanı arayanlar için bir adet VIP terminali; alışveriş sevenler için ise Duty Free Mağazaları da Ercan Havaalanı’nda yolculara sunulan olanaklar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra farklı bankalara ait bankamatikleri, döviz bürosu ve bir adet ücretli otoparkın bulunduğu Ercan Havaalanı; yılın her döneminde Dünya’nın farklı noktalarından gelen yolcuları ağırlıyor.

Ercan Havalimanı Ulaşım

Ercan Havalimanı ulaşım seçenekleri arasında en popüler olan KIBHAS (Kıbrıs Havaalanları Servis Şirketi)’ın düzenlediği Ercan Havalimanı transfer hizmetleri olarak karşımıza çıkıyor. Bunun har-icinde Ercan Havalimanı otobüs seferleri de yolcuların şehir içine ulaşımında sıklıkla kullanılıyor. KIBHAS; Kıbrıs Havaalanı’ndan Kıbrıs’ın Lefke, Güzelyurt, Girne, Gazimağusa ve Lefkoşa’dan oluşan 5 farklı bölgesine yolcu taşımada aktif bir rol alıyor. Gün içinde belli saat aralıklarıyla düzen-lenen KIBHAS seferleri bu anlamda yolcuların ihtiyacı olan ulaşım hizmeti için yeterli oluyor.

Ercan Havaalanı Araç Kiralama

Ercan Havaalanı ucuz araç kiralama fırsatları Kıbrıs’ı keşfetmek isteyen turistler için büyük bir önem taşıyor. Skyscanner’da sizler için sıralanan Ercan Havaalanı araç kiralama seçenekleri bu an-lamda ihtiyacınız olan tüm alternatifleri kapsıyor. Enterprise, Budget, Europcar, Alamo, Avis ve Na-tional gibi prestijli firmalardan oluşan Ercan Havaalanı araç kiralama şirketleri, içinden beğendiğiniz aracı seçebileceğiniz geniş filolarıyla sizlere en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla yarışıyor. Skyscan-ner tüm bu firmalara ait sayısız otomobil seçeneği içinden size en uygun olanları sıralayarak araç kiralama işlemlerinizi kolaylaştırıyor. İstediğiniz aracı yolculuğa başlamadan önce kiralayabilmenize olanak veren Skyscanner; sizleri havaalanına indiğinizde prosedürlerle uğraşarak vakit kaybetmekten kurtarıyor. Skyscanner ile araç kiralama işlemini önceden tamamlayanlar; havaalanına vardıkları an-dan itibaren diledikleri araçla yolculuklarına devam edebiliyor.

Lefkoşa Otelleri

KKTC’nin sadece başkenti olmakla kalmayıp aynı zamanda turizm, kültür ve ulaşım merkezi haline gelen Lefkoşa; konuklarını birbirinden farklı olanaklara sahip Lefkoşa otellerinde ağırlıyor. Yerli ve yabancı turistlerin büyük bir çoğunluğu konaklamak için tercihini kiralık dairelerden yana kullansa da yılın her döneminde Lefkoşa otelleri misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor. Bu anlamda Lefkoşa’da bulunan 4 yıldızlı Cleopatra Hotel; konaklama seçimini otelden yana kullanan misafirlerin en yoğun ilgi gösterdiği oteller arasında ilk sırada yer alıyor. Şehir merkezine 10 da-kikalık mesafe bulunan bu otel aynı zamanda Eleftheria ve Solomun Meydanı’na da yakın olması nedeniyle tercih ediliyor. Lefkoşa’da yoğun talep gören diğer otellerin ortak özellikleri arasında Prodromou Park, Hamam Omeriye gibi turistik bölgelere yakınlık bulunuyor. Skyscanner sayesinde dilediğiniz kriterlere göre sıralayarak aralarında karşılaştırma yapabileceğiniz Lefkoşa otelleri; Skyscanner’da en uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

KKTC Vize İstiyor mu?

T.C. vatandaşlarının KKTC’ye girişinde vize talep edilmiyor. Ancak bu durum 30 günü geçen seya-hatlerde değişiklik gösteriyor. KKTC sınırları içinde 30 günden az konaklayacak olan Türkiye vatandaşları sadece pasaportları ile ülkeye giriş yapabiliyorken; bu sınırın üstünde konaklama yapacak olanların konsolosluğa başvurarak gerekli işlemleri tamamlası bekleniyor.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.