Fray Bentos

26 Şub 2020 - 27 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Fray Bentos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Gran Hotel Fray Bentos, Apart Hotel Amter ve Hotel 25 DE Mayo yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Fray Bentos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 340 TL ile Nisan ayıdır. Fray Bentos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 450 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 403 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 392 TL tutarından %2 daha fazladır.
Fray Bentos şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,6°C/74,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 32,1°C/89,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 5,3°C/41,5°F sıcaklığa sahiptir.
Gualeguaychu (GHU) (32,10 km), Fray Bentos şehrine en yakın havaalanıdır.

Uruguay seyahati planlayın

Fray Bentos ve çevresi