Tuzer

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tuzer şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Résidence Le Ruisseau, dar Dova ve Diar Aroma Lounge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tuzer konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tuzer otelleri

en düşük 320 TL

Yolcular Tuzer için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,7
Maceraperest Yolcular
8,1
Ailece Seyahat Edenler
6,5
Sağlıklı Yaşam
Üye değerlendirmeleri (5)
Ahmed Belazi
Ahmed BelaziStony Brook
4.01.2016

Sahra Çölü'nün ortasında yemyeşil palmiye ağaçları ve bitki örtüsü ile bir vaha yaşama fikrini seviyorsanız, burası tam size göre!

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
31.12.2018

Tozeur is one of the main destinations in the south of Tunisia. It's not so much the plaec to get out into the Sahara but a great place to see an oasis. Also the old town (Ouled el Hadef) is a interesting look into medieval life in the Oasis town. Tozeur is also a good jumping off point to visit the mountain oases of Tamerza, Mides, and Chebika as well as the Mos Espa Star Wars film site.

Harold
HaroldBrooklyn
2.06.2013

We spent less time in Tozeur than originally planned. It definitely has its charm but is short on sights and a bit less impressive than other places we visited in Tunisia. Out of the way and not quite worth the diversion unless you have a lot of time.

Chaw Sass
Chaw Sass
11.09.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 369 TL ile Nisan ayıdır. Tuzer şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 594 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 421 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 446 TL tutarından %5 daha azdır.
Tuzer şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,2°C/75,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 39,6°C/103,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 6,9°C/44,4°F sıcaklığa sahiptir.
Tozeur (TOE) (0,84 km), Tuzer şehrine en yakın havaalanıdır.

Tunus seyahati planlayın