Taipei

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Taipei şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Inhouse Library, The Landis Taipei ve Caesar Park Hotel Banqiao yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Taipei konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Taipei otelleri

en düşük 406 TL
en düşük 801 TL
en düşük 1.410 TL

Yolcular Taipei için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
6,9
Gezginler
6,5
Ailece Seyahat Edenler
6,5
Gece Hayatı Severler
6,3
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (397)
彦 夏
彦 夏
25.03.2019

Ximending oldukça iyi, genç trend aile, Yang Taobing eksik, Taipei İstasyonu tekrar tekrar gitti, Ningxia Gece Pazarı, girişteki bir tencerede hamur tatlısı, hayvanat bahçesinden ve kedi boş teleferik ekibinden korkan gerçekten iyi bir tadı var. Kontrol etme şansım var.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
9.04.2015

Benim için Taipei, Çin şehrinin daha iyi bir versiyonu gibiydi. Taipei'de Çin'deki diğer büyük şehirlerden çok daha rahat hissettim. Taipei süper temiz ve modern. İnsanlar gerçekten çok hoştu. Bir şekilde Taipei, bir gün, Hong Kong'a benziyordu. Kültürel olarak ilginç ve rahat.

mmmoopyy nn
mmmoopyy nn
17.09.2019

Every cities was awsome. All local people was kind and open minded to foreign tourist and helped me when i asked. For me from Tokyo JPN, it was of a kind of what is called 'home'. In additional, they don't look at me as 'resource of revenue' because of my face, which makes me so confortable than in the other country.

sᴀɪ ʙ
sᴀɪ ʙ
7.08.2019

ʟɪᴠɪɴɢ ɪɴ ᴛᴀɪᴡᴀɴ ғᴏʀ ᴛᴡᴏ ʏᴇᴀʀs ᴍᴀᴅᴇ ᴍᴇ ғᴀʟʟ ɪɴ ʟᴏᴠᴇ ᴡɪᴛʜ ғᴏᴏᴅ, ᴏᴜᴛᴅᴏᴏʀs, sʜᴏᴘᴘɪɴɢ ᴀɴᴅ ɴɪɢʜᴛ ᴍᴀʀᴋᴇᴛs!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 466 TL ile Kasım ayıdır. Taipei şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 827 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 542 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 566 TL tutarından %4 daha azdır.
Taipei şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,2°C/75,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 34,1°C/93,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 13,6°C/56,5°F sıcaklığa sahiptir.
Taipei Sung Shan (TSA) (5,13 km), Taipei şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Taipei Tayvan Taoyuan (32,97 km)

Tayvan seyahati planlayın