Stavropol

30 Ağu 2019 - 31 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Stavropol şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Park Hotel Stavropol, Hotel 'Onegin' ve Intourist Stavropol yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Stavropol konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Stavropol otelleri

en düşük 44 TL
en düşük 46 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 134 TL ile Ekim ayıdır. Stavropol şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 219 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 162 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 155 TL tutarından %4 daha fazladır.
Stavropol şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,1°C/70,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 27,7°C/81,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -7,0°C/19,4°F sıcaklığa sahiptir.
Stavropol (STW) (13,22 km), Stavropol şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın