Sovetsky

18 Nis 2019 - 19 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sovetsky şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Guest House Sibirskaya yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sovetsky konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 164 TL ile Ekim ayıdır. Sovetsky şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 262 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 209 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 202 TL tutarından %3 daha fazladır.
Sovetsky şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık -0,7°C/30,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,5°C/72,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -22,2°C/-8,0°F sıcaklığa sahiptir.
Sovetsky (OVS) (5,2km), Sovetsky şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Sovetsky ve çevresi