Pskov

30 Ağu 2019 - 31 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pskov şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Riverside Apartments, Vladimirskaya 7 Apartment ve Guest House Na Velikoy yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pskov konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Pskov otelleri

en düşük 43 TL
en düşük 59 TL

Yolcular Pskov için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (6)
Olga Yurova
Olga YurovaSt. Petersburg
6.01.2017

My friends are there! I love to sit in their kitchen gossiping about everything that happened within the time we haven't seen each other :)

Andrey Kulikov
Andrey KulikovMiami
6.01.2017

Great northern city, enough to see for two days. Special architecture, tourist-friendly, kremlin worth visiting.

George Markovsky
George MarkovskySt. Petersburg
5.06.2019

Very ancient Russian city. A powerful fortress on the river bank. Interesting surroundings.

Kizka Mizka
Kizka MizkaValga
27.11.2011

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 174 TL ile Ekim ayıdır. Pskov şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 778 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 181 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 263 TL tutarından %45 daha azdır.
Pskov şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,9°C/62,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,6°C/74,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -8,4°C/16,9°F sıcaklığa sahiptir.
Pskov (PKV) (4,18 km), Pskov şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın