Çelyabinsk

31 Eki 2019 - 1 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Çelyabinsk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Radisson Blu Chelyabinsk Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Çelyabinsk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Çelyabinsk otelleri

en düşük 293 TL
en düşük 334 TL
en düşük 694 TL

Yolcular Çelyabinsk için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
6,7
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (3)
Janson Wigo
Janson WigoSan Francisco
19.11.2013

I went to Chelyabinsk for a water polo tournament this past summer. If you look up the history- its is plagued with radiation from harvesting nuclear war hards during the cold war. It was also the city that was hit by that massive meteor strike a year ago. Besides being on constant guard for my health. The city was somewhat modern and the people were friendly.

Александр Тарасенко
Александр Тарасенко
5.09.2019

Pavel Berlet
Pavel BerletÇelyabinsk
6.01.2017

Home

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 163 TL ile Mart ayıdır. Çelyabinsk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 230 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 186 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 182 TL tutarından %2 daha fazladır.
Çelyabinsk şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,4°C/39,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,5°C/76,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -17,1°C/1,2°F sıcaklığa sahiptir.
Çelyabinsk (CEK) (11,62 km), Çelyabinsk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Çelyabinsk ve çevresi