Magnitogorsk

25 Ağu 2019 - 26 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Magnitogorsk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Tau-Tash, Evropa Hotel ve Hotel Forum yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Magnitogorsk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Magnitogorsk otelleri

en düşük 838.593 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 115 TL ile Haziran ayıdır. Magnitogorsk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 237 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 169 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 139 TL tutarından %17 daha fazladır.
Magnitogorsk şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,7°C/62,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,8°C/76,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -19,0°C/-2,2°F sıcaklığa sahiptir.
Magnitogorsk (MQF) (14,23 km), Magnitogorsk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Magnitogorsk ve çevresi