Suceava

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Suceava şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Bucovina, Continental Suceava ve Pub Sport Ramiro yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Suceava konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Suceava otelleri

en düşük 211 TL
en düşük 332 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 181 TL ile Ağustos ayıdır. Suceava şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 249 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 226 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 212 TL tutarından %6 daha fazladır.
Suceava Salcea (SCV) (8,64 km), Suceava şehrine en yakın havaalanıdır.

Romanya seyahati planlayın

Suceava ve çevresi