Kastamonu

24 Haz 2019 - 25 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kastamonu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kadıoğlu Konağı, Sinan Bey Konagi - Special Class ve Uğurlu Konakları yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kastamonu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kastamonu otelleri

en düşük 189 TL
en düşük 344 TL
en düşük 241 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 148 TL ile Mayıs ayıdır. Kastamonu şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 281 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 267 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 231 TL tutarından %13 daha fazladır.
Kastamonu (KFS) (9,27 km), Kastamonu şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın