Kastamonu

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kastamonu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sinan BEY Konagi - Special Class, Otel Mutevelli ve Kayi Otel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kastamonu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kastamonu otelleri

en düşük 252 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 151 TL ile Mayıs ayıdır. Kastamonu şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 858 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 271 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 293 TL tutarından %8 daha azdır.
Kastamonu (KFS) (9,27 km), Kastamonu şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın

Kastamonu ve çevresi