Sandefjord

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sandefjord şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Baglergaten 1, Hystad Apartment ve Lubas Hjem yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sandefjord konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sandefjord otelleri

en düşük 659 TL
en düşük 608 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 695 TL ile Mart ayıdır. Sandefjord şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 853 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 805 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 772 TL tutarından %4 daha fazladır.
Sandefjord şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık -0,5°C/31,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 20,4°C/68,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -2,8°C/27,0°F sıcaklığa sahiptir.
Sandefjord Torp (TRF) (6,45 km), Sandefjord şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Notodden (72,96 km)

Norveç seyahati planlayın