Gol

20 Nis 2019 - 21 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gol şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 20 Tronderudvegen, Guriset Høyfjellshotell ve Quisten yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gol konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gol otelleri

en düşük 404 TL
en düşük 401 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 650 TL ile Kasım ayıdır. Gol şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.179 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 726 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 793 TL tutarından %9 daha azdır.
Gol şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 3,3°C/37,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 20,6°C/69,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -10,1°C/13,8°F sıcaklığa sahiptir.
Fagernes Valdres (VDB) (39,55 km), Gol şehrine en yakın havaalanıdır.

Norveç seyahati planlayın