Estergon

10 Ara 2018 - 11 Ara 2018

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Estergon şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bagolyvár Apartman, Kamilla Apartman ve Bagolyvár yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Estergon konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Estergon için ne diyor?

9,8
Gezginler
8,7
Tarih Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
6,3
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (6)
Göbölös-Szabó Julianna
Göbölös-Szabó JuliannaKetpo
12.12.2017

It’s the first capital of Hungary with a 1000 years old castle, Central Europe ‘s biggest cathedral, surrounded by Pilis where you can hike and with thermal baths around.

Ed Lee
Ed LeeNew York City
3.02.2015

A beautiful Hungarian city north of Budapest that lies along the Danube with Slovakia on the other side. I recommend checking out both the White Tower and the Esztergom Basilica that sits atop Castle Hill that over looks the Danube. I also highly recommend checking out the Christian Museum which houses an impressive collection of 13th-19th ecclesiastical art.

Magdolna
MagdolnaBudapest
3.10.2012

Miklós Korčok
Miklós KorčokKomarno
3.03.2013

Macaristan seyahati planlayın