Estergon

23 Şub 2019 - 24 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Estergon şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bagolyvár Panda Apartman, Kamilla Apartman ve Bagolyvár Bike Apartman yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Estergon konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Estergon için ne diyor?

9,8
Gezginler
8,7
Tarih Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
6,3
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (6)
Göbölös-Szabó Julianna
Göbölös-Szabó JuliannaKetpo
12.12.2017

It’s the first capital of Hungary with a 1000 years old castle, Central Europe ‘s biggest cathedral, surrounded by Pilis where you can hike and with thermal baths around.

Ed Lee
Ed LeeNew York City
3.02.2015

A beautiful Hungarian city north of Budapest that lies along the Danube with Slovakia on the other side. I recommend checking out both the White Tower and the Esztergom Basilica that sits atop Castle Hill that over looks the Danube. I also highly recommend checking out the Christian Museum which houses an impressive collection of 13th-19th ecclesiastical art.

Margó Kathleen Payton Szilágyi
Margó Kathleen Payton SzilágyiEstergon
6.01.2017

esztergom

Magdolna
MagdolnaBudapeşte
3.10.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 222 TL ile Ocak ayıdır. Estergon şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 222 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 250 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 265 TL tutarından %5 daha azdır.

Macaristan seyahati planlayın