Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Estergon şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Fekete Sas Motel, Villa Esztergom Panda Apartman ve Kamilla Apartman yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Estergon konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Estergon otelleri

en düşük 246 TL
en düşük 400 TL

Yolcular Estergon için ne diyor?

9,8
Gezginler
8,7
Tarih Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
6,3
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (6)
Göbölös-Szabó Julianna
Göbölös-Szabó JuliannaKetpo
12.12.2017

It’s the first capital of Hungary with a 1000 years old castle, Central Europe ‘s biggest cathedral, surrounded by Pilis where you can hike and with thermal baths around.

Ed Lee
Ed LeeNew York City
3.02.2015

A beautiful Hungarian city north of Budapest that lies along the Danube with Slovakia on the other side. I recommend checking out both the White Tower and the Esztergom Basilica that sits atop Castle Hill that over looks the Danube. I also highly recommend checking out the Christian Museum which houses an impressive collection of 13th-19th ecclesiastical art.

Margó Kathleen Payton Szilágyi
Margó Kathleen Payton SzilágyiEstergon
6.01.2017

esztergom

Magdolna
MagdolnaBudapeşte
3.10.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 215 TL ile Aralık ayıdır. Estergon şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 369 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 277 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 291 TL tutarından %5 daha azdır.
Estergon şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,2°C/59,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,9°C/80,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,1°C/22,8°F sıcaklığa sahiptir.
Budapeşte (BUD) (54,40 km), Estergon şehrine en yakın havaalanıdır.

Macaristan seyahati planlayın