Sidney

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sidney şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Inn Sydney - Waterfront yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sidney konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sidney otelleri

en düşük 516 TL
en düşük 687 TL

Yolcular Sidney için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (16)
sweetcheese
sweetcheeseHartford
16.06.2013

This is an awesome place to visit if you are in Sydney , Nova Scotia. It's about an hour's drive from the city. " Highland Village Museum"

Marie
MarieToronto
21.05.2013

Sydney was our first stop on our Cape Brenton adventure. Cape Brenton is one beautiful place!

Bogdan Klimowicz
Bogdan KlimowiczTilburg
6.01.2017

The Big Céilidh Fiddle stands 17 meters tall, is made from painted steel and weighs eight tons. It is the largest ceilidh fiddle in the world. It was created to recognize the pre-eminence of fiddle music and the fiddlers who have contributed so much to the musical heritage of Cape Breton Island.

Georgia Vachon
Georgia VachonSidney
6.01.2017

cape breton island beautiful place people are just like family warm hearted you never go hungry or be without a bed god love them beautiful places to see like a dream

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 524 TL ile Şubat ayıdır. Sidney şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 873 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 607 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 675 TL tutarından %11 daha azdır.
Sidney şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,1°C/51,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,6°C/74,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -7,9°C/17,8°F sıcaklığa sahiptir.
J.A. Douglas McCurdy Sydney (YQY) (11,60 km), Sidney şehrine en yakın havaalanıdır.

Kanada seyahati planlayın

Sidney ve çevresi