Bafoussam

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bafoussam şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Manoir des Innocents, Talotel ve Guesthouse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bafoussam konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bafoussam otelleri

en düşük 177 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 188 TL ile Ocak ayıdır. Bafoussam şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 369 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 233 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 314 TL tutarından %34 daha azdır.

Kamerun seyahati planlayın